fbpx
+370 600 62 029

Lazerinis suvirinimas

MB “Sferos valdymas” šiandien gali pasiūlyti Lietuvos rinkai profesionalu lazerinį suvirinimą su LeMans suvirinimo aparatu.

Rankinis lazerinio suvirinimo aparatas

„LeMans“ skaiduliniame rankiniame lazerinio suvirinimo aparate naudojamas naujausios kartos skaidulinis lazeris, leidžiantis vienu metu naudoti kelias skaidulas. Palyginti su tradicine standžios optinės išvesties sistema, ši technologija gali suteikti papildomų apdorojimo galimybių, kai vienu metu naudojami keli spinduliai ir kelio stotys. Apdirbimas laikoma tikslesnio suvirinimo išankstine sąlyga. Šį aparatą paprasta valdyti, jis formuoja gražią suvirinimo siūlę, pasižymi dideliu suvirinimo greičiu ir jam nereikia jokių eksploatacinių medžiagų. Juo gali būti suvirinamos metalinės medžiagos, pvz., plonos nerūdijančio plieno plokštės, geležies plokštės ir cinkuotos plokštės. Lankinis suvirinimas, elektrinis suvirinimas ir kiti procesai.

Rankinis lazerinis suvirinimo aparatas gali būti plačiai naudojamas vykdant tokius sudėtingus bei nestandartinius suvirinimo darbus kaip įvairių baldų, laiptinių liftų kabinų, lentynų, orkaičių, durų, turėklų, skirstomųjų dėžių iš nerūdyjančio plieno ir ne tik.

Kuo ypatingas suvirinimas skaiduliniu lazeriu?

  • formuoja gražią suvirinimo siūlę,
  • suteikia galimybę dirbti su plonu metalu,
  • didelis suvirinimo greitis,
  • šiuo lazeriu suvirinti objektai įgauna aukštesnę estetinę vertę,
  • geras kainos ir kokybės santykis.

Juo gali būti suvirinamos metalinės medžiagos, pvz.: plonos nerūdijančio plieno plokštės, geležies plokštės ir cinkuotos plokštės. Lankinis suvirinimas, elektrinis suvirinimas ir kiti procesai.

Labai tinka vykdant sudėtingus ir nestandartinius suvirinimo darbus, kaip virtuvės baldų, laiptinių liftų kabinų, lentynų, orkaičių, nerūdijančio plieno durų ir langų turėklų, skirstomųjų dėžių ir nerūdijančio plieno pastatų apdailos suvirinimas.

Video apie LeMans lazerinio suvirinimo aparatą

Lazerinis suvirinimas

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą