fbpx
+370 600 62 029

Gaminame bei projektuojame metalines stogines

Metalinės stoginės. Gamyba ir projektavimas

Metalinių stoginių gamyba yra ypač aktuali šiandien. Metalinė stoginė yra ir funkcionalus namų ūkio statinys, ir namo dekoro elementas. Dažnai yra statomos pavėsinės, vaikų žaidimo terasos. Metalo konstrukcijų stoginės dažnos privačiose automobilių stovėjimo vietose, jos gali tarnauti ir kaip speciali sandėliavimo vieta, ūkininko angaras – nuo pašalinių žvilgsnių ar atšiauraus lietuviško klimato apsauganti daiktus.

Patraukliai ir prabangiai

Namų, ūkių savininkai ar verslo įmonės neretai tvarko savo teritoriją planingai, joje siekiama, kad kiekvienas kvadratinis metras atrodytų patraukliai, turėtų tam tikrą paskirtį, funkcionalumą. Nesvarbu, kas tai bebūtų – sodo namelis, ar prabangi užmiesčio vila, metalo konstrukcijų stoginė ar terasa, įkomponuota į reikiamą erdvę, atrodys patraukliai ir prabangiai. Metalo konstrukcijų stoginė gali būti tvirtinama prie pagrindinio pastato, kuriama prabangi ir estetiška terasa, ar statomas atskiras statinys – angaras.

Savo produkcijai suteikiame garantiją.

Ilgalaikė investicija

Šiandien turime daugybę pasirinkimo galimybių, rinkoje gausybė pasiūlos, todėl dažnai sudėtinga susirinkti visą reikiamą informaciją apie esamas galimybes. Jei reikia stoginės, atsižvelgiant į savo finansines galimybes, estetikos ir dizaino suvokimą, laiką, Jūs galite rinktis medinę, plytų ar metalinio karkaso stoginę. Metalinių stoginių gamyba yra pranašesnė montavimo paprastumu ir konstrukcijos patvarumu. Tai ilgalaikė investicija į Jūsų namų gerbūvį. Metalo stoginei pasigaminti ir jai sukonstruoti yra būtini brėžiniai, išsami projekto analizė. Vertėtų ne tik susikurti viziją, bet ir praktiškai pasidomėti, kokius dokumentus reikia parengti ir patvirtinti, kad naujas statinys Jūsų kieme būtų legalus, tvirtas, atlaikytų numatytas apkrovas, tarnautų nepaisant atšiauraus oro – saugotų lyjant, sningant ar esant stipriam vėjui.

metalines stogines
metalines stogines
metalines stogines

Atsparūs deformacijoms

Metalinių stoginių gamyba yra greita, metalo profilius gana patogu pristatyti į jų surinkimo vietą, jie lengvai surenkami. Metalo konstrukcijų stoginė gali būti apšiltinta, ar atvira, jei reikalinga oro cirkuliacija. Dažniausiai gaminama iš atsparaus korozijai cinkuoto profilio. Statyboje naudojami ovalo, stačiakampio ar kvadrato formos vamzdžiai, kurie ypač populiarūs. Metalo vamzdžius lengva apdirbti, juos galima lengvai pjauti, lenkti, virinti, ar dekoruoti. Visa tai leidžia sukurti bet kokios formos ir sudėtingumo dizainą. Svarbu akcentuoti ir tai, kad metalo profiliai gali išlaikyti didžiules apkrovas, yra atsparūs deformacijoms. Suvirinus profilių vamzdžius, pirmiausia konstruojamas stoginės karkasas, o jeigu stogas didelis – būtina daryti santvaras.

Svarbu rinktis atidžiai

Norint, kad stoginė pateisintų lūkesčius, atrodytų patraukliai, būtų tvirta ir funkcionali, atitiktų turimą biudžetą, reikia atidžiai rinktis meistrus. MB ,,Sferos valdymas“ gaminamos ir surenkamos metalo konstrukcijos yra ilgaamžės ir tvarios. Pasirinkus profesionalus – investicijos pasiteisins. Verta prisiminti, kad metalas rūdija, todėl rekomenduojama rinktis cinkuotą metalą arba profilius dengtus specialiais, korozijai atspariais dažais.

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą