fbpx
+370 600 62 029

Komercinės paskirties metaliniai pastatai

Metaliniai angarai

Angarų ar sandėlių statyba yra būtinybė ūkiams ar verslams, kuriems reikia erdvės sandėliuoti savo išteklius ar vykdyti kitokią komercinę veiklą. Angarai yra gana paprastos, nesudėtingos konstrukcijos pastatai, kurie gali būti naudojami įvairiausiais tikslais ir statomi bet kokiame žemės plote ar sklype. Tai yra erdvūs, funkcionalūs, pigiai pastatomi statiniai, kurie gali išaugti greičiau nei per 6 mėnesius.

Nesudėtingas dalykas?

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog angarų statyba gana paprastas ir nesudėtingas dalykas, tačiau, jei siekiama tvarumo, ilgaamžiškumo ir patikimumo, svarbu angarų ir sandėlių statybą vykdyti kruopščiai: atlikti tikslius pastato vidaus ir išorės matavimus; parinkti tinkamiausias statybines medžiagas; poreikius ir reikmes. Be abejo, metalinį angarą Jūs galite pasistatyti patys savo rankomis, tačiau statant tokio pobūdžio statinius, privalu suprasti metalo konstrukcijų esmę, pobūdį, sutvirtinimo galimybes. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, Jūs galite pasirinkti arkinius, daugiakampius, šlaitinio stogo, ar tiesių sienų angarus. Neretai tai būna pailgos konstrukcijos patalpa, gaminama iš metalo konstrukcijų, apdengiama metalo lakštais, tentais, o dabar vis dažniau – stiklu. Dažnai angarai šiltinami, sukuriant dvigubą sieną ir ją užpildant mineraline vata. Labiausiai paplitę ir nesunkiai sukuriami tiesių sienų, šlaitinio stogo angarai. Tokio pobūdžio statinio pagrindinė konstrukcija – metalinis karkasas, kurio dalys specialiai sutvirtinamos varžtais.

Būtina paskaičiuoti apkrovas

Bet kokio objekto statyba, nepaisant jo sudėtingumo, prasideda nuo projektinių dokumentų sukūrimo. Metalinių angarų statyba – ne išimtis. Projekte atliekami visi būtini metalo konstrukcijų apkrovų skaičiavimai, kas yra labai svarbu, kad naujas pastatas būtų tvirtas ir patvarus. Pirmas dalykas, kurį reikia įvertinti prieš pasirenkant sandėlį ar angarą – žinoti statinio paskirtį, nuo kurios priklauso, ar statiniui reikalingas šildymas, ar reikalingas vėdinimas (statinys turi būti šaldomas), ar reikia drėgmę reguliuojančių sistemų. Kaip pažymi ekspertai, šildomuose sandėliuose paprastai siūloma įsirengti ir papildomas patalpas (tualetus, virtuvėles, persirengimo kambarius ir t. t.), šaldomuose sandėliuose turėtų būti įmontuota speciali šaldymo įranga ir gera ventiliacijos sistema, o statiniuose su drėgmę reguliuojančiomis sistemomis užtikrinama puiki statinio apsauga nuo garų susikaupimo. Statybų procese svarbu įvertinti ir  angaro ar sandėlio dydį, plotą, numatyti visas reikalingas zonas, gerai apgalvoti jų išplanavimą. Visame statybų procese būtina vadovautis griežtais statybų standartais, paskaičiuoti apkrovas, kad statinys atlaikytų lietaus, sniego ar vėjo gūsius. Projektuojant svarbu suprasti ir žemės sklypo ypatumus, parametrus, prieš statant statinį sklypą išsilyginti, kruopščiai išvalyti.

Angaro ilgaamiškumas

Kad angaras tarnautų ilgiau, atlaikytų sniego, lietaus apkrovas ir vėjo gūsius, rekomenduojame pasitikėti specialistais. Esame patikimi partneriai metalinių angarų statyboje, mūsų gaminamos metalo konstrukcijos yra ilgaamžės, funkcionalios ir kokybiškos. Visiems atliktiems darbams teikiamas garantinis aptarnavimas.

Gamyba ir realizavimas

UAB ,, Sferos valdymas“ įgyvendiname visus metalinių angarų gamybos etapus – projektuojame, gaminame, montuojame. Garantuojame aukštą statybinių elementų kokybę, kadangi patys gaminame metalinių angarų karkaso rėmus, renkamės kokybišką stogo ir fasado dangą, tiekiame/gaminame reikalingus priedus. Visą gamybos ir tiekimo grandinę kontroliuojame patys, todėl galime užtikrinti kokybišką ir laiku atliktą paslaugą.

Kokybės garantas

Esame patikimi partneriai, sukaupę nemažai praktinės patirties. Statytojų profesionalumas, atliekamų darbų kompleksiškumas – gero statinio kokybės garantas. Nepamirškite – kokybiška metalinių angarų statyba reikalauja specifinių žinių ir įgūdžių, projektavimo patirties, tad nepabijokite konsultuotis su specialistais.

Metaliniai angarai

metaliniai angarai
metaliniai angarai
metaliniai angarai
metaliniai angarai
metaliniai angarai
metaliniai angarai

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą