fbpx
+370 600 62 029

Antikorozinė prevencija pramonėje

metalo cinkavimas

Iš pirmo žvilgsnio metalas, jo gaminiai atrodytų lyg ir patvarūs, tačiau sąveikoje su aplinkos poveikiu, atsiranda korozija. Labiausiai paplitusi cheminės korozijos reakcija yra metalų jungimasis su deguonimi. Jau kambario temperatūroje su deguonimi labai greitai reaguoja varis, geležis, aliuminis ir daugelis kitų metalų. Kuo anksčiau imsimės priemonių, leidžiančių atitolinti korozijos pradžią, tuo didesnė tikimybė gauti geresnį rezultatą.

Sulėtinti korozijos procesą

Šiandien galima žymiai sulėtinti jau prasidėjusį korozijos procesą. Metalo cinkavimas – vienas iš būdų, kaip atitolinti ar išvengti metalo korozijos procesus. Karštas metalo cinkavimas yra efektyviausias ir patikimiausias būdas apsaugoti metalą nuo korozijos. Ši metalo cinkavimo technologija yra palyginus nebrangi, jos taikymas gana nesudėtingas. Cinkuotas paviršius pasižymi aukštomis apsauginėmis savybėmis, užtikrina ilgalaikę metalinių konstrukcijų apsaugą. Metalinių paviršių cinkavimas atliekamas keliais etapais. Pirmiausia nuriebalinamas ir nuo paviršiaus pašalinami įvairūs teršalai. Po to metalas apdirbamas rūgštine terpe. Dažniausiai naudojamas sieros rūgšties tirpalas. Dėl to ant metalo atsiranda oksido plėvelė. Tai būtina siekiant geriausio cinko ir apdirbamo metalo sukibimo. Po to pašalinamos visos rūgšties liekanos ir paviršius kruopščiai išdžiovinamas.

Nelaimių priežastis

Nepakankamas dėmesys korozijos problemai gali būti ne tik didelių nuostolių, bet ir neretai didelių nelaimių priežastis, todėl vandentiekio vamzdynams, šilumos trasoms, dujotiekiams ar elektros linijoms reikia skirti ypatingą dėmesį. Vidutinis cinko dangos tarnavimo laikas yra nuo 20 iki 30 metų. Metalo cinkavimas leidžia ilgiau eksploatuoti įrangą, apsaugo industrinę dangą nuo rūdžių. Metalo paviršių cinkavimo paslauga yra populiari pramonėje ir versle. Ji skirta tiems, kad geba tausoti savo įrangą, siekia ilgalaikio efekto. Laiku investuotos nedidelės sumos, ilgalaikėje perspektyvoje atsiperka su kaupu.

Kodėl verta cinkuoti metalinius gaminius

Metalo cinkavimas – efektyvi antikorozinė apsauga;
Pailgėja industrinės dangos amžius;
Padidėja metalo atsparumas mechaniniams pažeidimams, ekstremalioms temperatūroms, aplinkos poveikiui;
Elektrocheminė apsauga;
Prailginamas tarnavimo laikas.

Cinkuoto metalo nauda

Cinkuoto plieno konstrukcijos naudojamos įvairiose statybos srityse, metalo pramonėje, statant tiltus, telekomunikacijų bokštus,  inžinerinių, pramoninių ir visuomeninių pastatų statyboje, taip pat žemės ūkyje ir energetikoje. Karštas  metalo cinkavimas ypač reikalingas objektams, esantiems korozinėje aplinkoje. Paviršiaus padengimas karštu cinku galimas ir siekiant išgauti unikalią formą, dizaino elementus. Mes teikiame kokybišką  metalo cinkavimo paslaugą, užtikriname proceso kontrolę ir kokybę kiekviename žingsnyje ir suteikiame klientui geriausią įmanomą galutinį produktą.

Cinko sluoksnio padengimas

Cinkas lydosi, veikiant ne žemesnei kaip 450 laipsnių Celsijaus temperatūrai. Skysto cinko lydinyje panardinamas metalo gaminys, kurį reikia apdoroti. Metalo cinkavimas – tai ypatinga procedūra, kuri trunka keletą minučių. Skystas cinkas, iš visų pusių priglunda prie metalo paviršiaus ir sudaro patvarią, temperatūros ir mechaniniam poveikiui atsparią dangą. Vėliau cinkuotas metalo gaminys džiovinamas kambario temperatūroje.

Metalo cinkavimas

metalo cinkavimas
metalo cinkavimas
metalo konstrukcijos

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą