fbpx
+370 600 62 029

Metalo konstrukcijų gamyba

MB “Sferos valdymas” šiandien gali pasiūlyti Lietuvos rinkai platų metalo gaminių asortimentą. Per savo veiklos gyvavimą ji įsigijo naujausią metalo apdirbimo technologiją, todėl projektai pasižymi gera kokybe ir patraukliomis kainomis. Čia gaminami patikimi, metalo korozijai atsparūs gaminiai, galintys išlaikyti didžiules apkrovas.

Neatsiejama statybų pramonės dalis

Moderni gamybinė bazė, turima įranga leidžia pagaminti metalo konstrukcijas pagal standartinį ar kombinuotą projektą. Įmonė specializuojasi ir metalo konstrukcijų gamyboje. Aukštos kokybės metalo konstrukcijos yra neatsiejama statybų pramonės dalis. Iš metalo santvarų gaminami įvairūs angarai, stogo konstrukcijos, prekybos centro karkaso profiliai. Daugeliu atvejų, projektuotojai ieško lengvos, patikimos ir ekonomiškos konstrukcijos – būtent tokios, kuri neišpūstų statybų kaštų. Todėl metalo konstrukcijų gamyba yra itin atsakingas uždavinys. Gavus užsakymą čia privalu atsižvelgti į kiekvieno užsakovo unikalius poreikius. Per didelis mechaninis, ar aplinkos poveikis gali sukelti nepageidaujamas pastatų, tiltų ar stogo dangų deformacijas, o dar blogiau – jas suardyti. Neatsitiktinai statybų projektuose naudojamos tvirtos metalo konstrukcijos, kurios yra stabilios, neirsta ir per daug nesideformuoja.

Atlaiko stiprius vėjus

Metalo konstrukcijos gali būti laikančios, atitvarinės, surenkamos, ar monolitinės. Iš metalo santvarų gaminami įvairūs angarai, stogo perdangos. Metalinės sijos paklausios ir pramonėje, ir civilinėje statyboje. Plieninės kolonos dažniausiai susideda iš strypo ir atraminių įtaisų, kurių techninės charakteristikos priklauso nuo metalinės konstrukcijos paskirties. Jos gali būti pastovaus ar kintamo skerspjūvio, laiptuotos formos. Įvairios metalinės jungtys suveržia arkų, skliautų ar kitų konstrukcijų kombinacijas. Metalo konstrukcijų statiniai yra gana lengvi, todėl jiems užtenka paprastesnių ir pigesnių pamatų, metalo konstrukcijų pastatai pasižymi dideliu atsparumu, atlaiko stiprius vėjus, puikiai prisitaiko bet kokiame grunte. Metalas, skirtingai nei mediena nepelija, ant jo neatsiranda kerpių, dumblių, jis nepūva.

Greitai ir ekonomiškai

Metalo konstrukcijos yra lengvai transportuojamos, jas galima surinkti statybvietėje. Tokio pobūdžio statinius lengva padidinti, perkelti, pagilinti. Metalo konstrukcijos leidžia greitai ir ekonomiškai suprojektuoti ir pastatyti didžiulius pramoninius objektus, prekybos centrus. Sujungus visas pagamintas metalo konstrukcijas tiksliai pagal projektą, iškyla naujas, modernus, o svarbiausia tvirtas statinys. Darbai vykdomi greitai, neišpučiant statybos kaštų.

Metalo konstrukcijos

metalinia baldai
metalo konstrukcijos
metalo konstrukcijos
metalo gaminiai
metalo konstrukcijos
metalo konstrukcijos

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą