fbpx
+370 600 62 029

Moduliai verslo sektoriuje – šiuolaikiškas ir modernus pasirinkimas.

modulinių namų gamyba

Modulinis namas mūsų sąmonėje asocijuojasi su statybininko persirengimo vagonėliu, tačiau technologijos jau lenkia laiką. Modulinių namų statyba pasižymi estetika, moduliniai namai statomi iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. Ekologiška vidaus apdaila kuria aplinkai draugišką ir estetišką interjerą. Moduliniai namai neriboja Jūsų fantazijos, juose galima įsirengti jaukią terasą, jie puikiai tinka verslo projektams. Dideli panoraminiai langai – jaukumo ir šviesos šaltinis.

Mažiau įpareigoja

Modulinė architektūra, lyginant su tradicine, yra gerokai mažiau įpareigojanti statytoją tiek fiziškai, tiek juridiškai. Modulinių namų statyba vyksta gana greitai, jiems nebūtini pamatai, o inžinerines sistemas galima spręsti alternatyviomis, vietos gamintojų siūlomomis priemonėmis. Nedidelis modulinis namelis gamtoje gali tapti jaukiu prieglobsčiu savaitgaliui žmonėms, pavargusiems nuo miesto šurmulio. Jis gali išaugti net labai siaurame sklype. O svarbiausia, kad jį galima perkelti į kitą vietą, išplėsti, arba tiesiog paversti į pagalbinės paskirties statinį, greta statant tradicinį būstą. Jis tinka gyvenimui, vasarojimui sode, ar komerciniams tikslams. Vieno aukšto modulinis namas su lauko terasa – puikus pasirinkimas ir šeimai, auginančiai vaikus, ar žmogui su negalia. Terasa gali būti su nuolydžiu, pritaikyta vežimėliui išriedėti į lauką.

Modulinių namų statyba

Pagrindinis modulinių namų statybos privalumas – pastatas iškyla labai greitai. Modulinis namas Jūsų pasirinktame sklype gali iškilti vos per 2 dienas. Šio tipo statiniai labai universalūs – jie gali išaugti soduose, prie ežero, puikiai tinka verslui. Vieno aukšto namo konstrukcija nereikalaus milžiniškų išlaikymo kaštų. Jei reikalinga daugiau erdvės – galima komponuoti kelis modulius vienu metu. Projekte parinktas plokščias namo stogas. Būtent tokio tipo stogo plotas visada mažesnis nei šlaitinio, gana patogu jį apšiltinti. Šiandienos kontekste modulinė architektūra yra savotiškas gyvenimo būdo eksperimentas. Moduliai yra ir ateityje bus alternatyvi architektūros technologija, galinti pasiūlyti inovatyvius fizinės aplinkos formavimo sprendimus, nepatenkančius į tipinio būsto ir tipinio gyvenimo būdo apibrėžimą.

Kaina

Modulinio pastato vidutinė kaina bus mažesnė nei panašaus dydžio namo, kuris pastatytas naudojant tradicinius metodus.

Gamybos procesas

Minimalistinis erdvių išdėstymas, namo dizainas pateisino klientų lūkesčius, jis taupo išlaikymo kaštus. Vieno aukšto namų projektai, modulinių namų statyba griauna visuomenėje gyvuojantį mitą, jog statybų procesas trunka ilgai, reikalauja milžiniškų kaštų.

Jūsų idėjos - mūsų darbas

Modulinių namų statyba – šiuolaikiškas ir modernus pasirinkimas. UAB ,,Sferos valdymas“ – pasiruošę vizualizuoti jūsų idėjas ir paversti jas į gaminius.

Moduliniai namukai

Komercinės paskirties moduliniai namukai, Nidos pakrantėje.

moduliniai namai
moduliniai namas
moduliniai namas
moduliniai namas
moduliniai namas
moduliniai namas

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą