fbpx
+370 600 62 029

Nestandartinių baldų gamyba

Kiekvienas nori kurti, puoselėti savo namus, juos puošti. Gražiausi dalykai prasideda nuo pačių mažiausių dalykėlių, net smulkiausių elementų visumos. Laiptai, balkonų apvadai, interjero detalės, baldai kuria unikalų jaukių namų vaizdą. Visų šių elementų dėka, Jūsų namai įgauna savitumo, yra atpažįstami, už kažką mėgstami, už kažką kritikuojami.

Rinka reikalauja unikalių sprendimų

Tvarkinga, išpuoselėta aplinka traukia žmones. Ji yra sėkmės, gerbūvio, estetikos garantas. Jaukiame, puikiai sutvarkytame interjere ne tik patogu gyventi, bet ir galima patogiai susidėti savo daiktus, kiekvienam jų paskirti tam tikrą vietą, kad namuose vyrautų tvarka, darna ir gerovė. Deja, daugelis baldų gamintojų taikosi prie standartinio būsto, o žmonės kuria savo namus nebūtinai pagal vieną modelį, projektą ar tam tikrą klišę. Originalus, šiuolaikiškas būstas reikalauja unikalių, sprendimų. Visame pasaulyje dabar populiarėja ne vien medžio plokštės, bet ir unikalaus dizaino baldai su metaline furnitūra. Metalo apdirbimo įmonės gali pasiūlyti gausybę dizaino sprendinių Jūsų namams, baldams.

Preciziškai ir tiksliai

Profilių lenkimas suteikia galimybę įvairaus metalo vamzdžius paversti į funkcionalias bei grožiui skirtas interjero detales, fasadų ir turėklų elementus, baldus ar daugybę kitų gaminių. Pastaruoju metu tobulėjanti pramoninė įranga leidžia tai atlikti itin preciziškai ir tiksliai, pasiekiant aukštą gaminio linijinių, matmenų ir kampų tikslumą, tai taikoma ir nestandartinių baldų gamyboje. Metalo profilių lankstymas, nestandartinių baldų gamyba yra pramoninis procesas, kurio metu metalo lakštai suformuojami norimu kampu ir forma. Paprastai metalo lankstymo įranga naudojama kartu su lazerine mašina, tai yra, pati dalis pirmiausia išpjaunama, o po to lenkiama. Tai yra didžiulis gamybos pranašumas, nes suvirintų gaminių siūlės dažnai yra labiausiai pažeidžiama vieta, būtent joje dažniausiai pasitaiko korozija ir dėl to pažeidžiamas gaminio vientisumas. Vertėtų paminėti ir tai, kad sulenktas metalo gaminys nepraranda savo tvirtumo, atsparumo, o panaudojus temperatūros skirtumus ir volus – galima jį lengvai deformuoti, keisti storį ir matmenis. Sukuriama patvari, vientisa konstrukcija, kuri tarnaus daugelį metų.

Nebūtina taikytis, galima kurti

Nestandartinių baldų gamyba, mūsų įmonei suteikė nemažai iššūkių: laiko spaudimas, aukštas neapibrėžtumo lygis, aukšti reikalavimai produkto kokybei, spaudimas mažinti produkcijos kainą. Laimei, jie jau įveikti. Čia gaminami unikalūs, nestandartiniai baldai, kurie papuoš Jūsų namus.
Metalo lankstymas – jo technologija leidžia jums išgauti įvairių metalinių, plastiškų metalo detalių ir konstrukcijų, kurias galima komponuoti ir nestandartinių baldų gamyboje. Šiandien Jums nėra būtina taikytis prie standarto, savo namus galite kurti patys. Modernūs ir patvarūs baldai su metalo furnitūra – tai Jūsų pasirinkimas. Vienetiniai, nestandartiniai sprendimai kuria išskirtinio dizaino namus.

Metalinių baldų gamyba

metalo gaminiai
metalinia baldai
metaliniai baldai

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą