fbpx
+370 600 62 029

Turėklų gamyba

Kuriant ir projektuojant savo namus ar biurą, neužtenka apsispręsti dėl laiptų tipo ir dydžio. Reikia pasirinkti ir tinkamus turėklus. Metalinių turėklų gamyba turi būti ypač atsakinga, nes gerai priderinti, patvarūs metalo turėklai kuria estetiškus ir modernius namus. Metaliniai turėklai yra gana plačiai pritaikomi: juos galima įrengti gyvenamuosiuose namuose, visuomeninės paskirties pastatuose. Renkantis turėklus svarbu atsižvelgti į pastato stilių, jo architektūrines jo ypatybes. Turėklai turi derėti prie konkretaus pastato stiliaus, jį papildyti, o ne kontrastuoti. Svarbu išlaikyti stiliaus vientisumą. Modernioje statyboje ypatingai populiarėja metaliniai spiraliniai laiptai iš juodojo plieno su prie jų priderintais turėklais.

Metaliniai laiptai ir turėklai

Laiptų bei metalinių turėklų gamyba ir sumontavimu rūpinasi MB,,Sferos valdymas“. Visi metalo dirbiniai yra patvarūs, estetiški, suteikia interjerui modernumo ir šiuolaikiškumo. Metalo dirbiniai, o taip pat ir metalinių turėklų gamyba visada pasižymėjo savo patvarumu, o šiandienos technologijos leidžia išgauti ir puikų estetinį vaizdą. Jei norite, kad Jūsų namai būtų niekuo neišsiskiriantys – rinkitės bet kokius turėklus, o jei siekiate grožio ir darnos – būtinai pasikonsultuokite su MB ,,Sferos valdymas“ specialistais.

metaliniai laiptai ir turėklai

Mūsų meistrai patars, pakonsultuos, parinks tinkamiausius, jūsų skonį ir estetikos suvokimą atitinkančius gaminius. Juk laiptų turėklai – tai ne tik pastato grožis, bet ir saugumas. Kuriant namus svarbu, kad parinkti sumanymai būtų atsparūs, ilgaamžiai. Metalo turėklai šiuo atveju – puikiausias pasirinkimas. Jie, laikui bėgant negirgžda, nesideformuoja. Metalas yra plastiška medžiaga, todėl turėklai gali būti su gėlių ornamentais ar dekoruoti geometrinėmis figūromis. Subtilus ažūras turi tikti prie tiesių ir spiralinių laiptų formos, neužstoti šviesos. Metaliniai laiptų turėklai tiks visiems – skandinaviško interjero gerbėjams, klasikiniu stiliumi dekoruoto būsto, ar modernaus lofto savininkams.

Metaliniai turėklai

metaliniai tureklai
metalo konstrukcijos
tureklu gamyba
metaliniai tureklai
metaliniai tureklai
metaliniai tureklai

Susisiekime

+370 600 62 029

Elektroninis paštas

uzsakymai@sferosvaldymas.lt

Darbo laikas

P: 8.00 – 17.00
A: 8.00 – 17.00
T: 8.00 – 17.00
K: 8.00 – 17.00
P: 8.00 – 17.00
Š: Nedirbame
S: Nedirbame

Pateikti užklausą